Naše služby

Bytová jádra

Mnozí z Vás, a obzvlášť obyvatelé panelových domů, to jistě dobře znají. Malá koupelna, automatická pračka s odtokem do vany umístěná kvůli nedostatku prostoru téměř ve dveřích, tenké umakartové stěny, spousta poškození a téměř žádný volný prostor – to všechno jsou typické problémy, které odstraní rekonstrukce bytového jádra. Pak nás kontaktujte, jsme tu právě pro Vás.

Obkladačství

Dlouholeté zkušenosti z mého oboru uplatňuji nejen při samotné montáži obkladů a dlažby, ale kladu i důraz na řešení detailu použitím listel, tvarovek, inzert nebo lišt.

Podlahářství

K mé nabídce kompletní renovace bytu či domu, patří i pokládání různých podlahových krytin.

Sádrokartony

V případě prací, kdy se používá sádrokarton, nelze ceník takovýchto služeb snadno určit. Především není možné stanovit ceny v případě, kdy neznáme přesné specifikace vaší konkrétní zakázky.Vždy je proto nutné vše důkladně prokonzultovat, určit nejlepší řešení a pak provést zcela konkrétní kalkulaci.

Malířství

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce

Dokážeme zajistit kompletní servis - sestěhovat, zakrýt, vymalovat a uklidit.Jsme schopni udělat práce téměř jakéhokoliv rozsahu – jedna místnost, byt, hala či škola….

Zednické práce

Provádíme veškeré zednické práce. Od drobných zednických služeb až po rozsáhlé rekonstrukce, přestavby a opravy objektů, budov a bytů.

Vystavíme nové zděné příčky, provedeme štukatérské práce, vymalujeme, provedeme sádrové omítky, sádrové stěrky ,provádíme izolace a sanace vlhkého zdiva, bourací práce včetně odvozu suti atd.

Foukaná izolace

100% ekologická celulózová foukaná tepelná izolace je velice efektivní způsob zateplení díky několika základním výhodám

Anhydritové podlahy

Nejmodernější způsob realizace podlahových konstrukcí

Rekonstrukce vchodů a společných prostor